TAJEMSTVÍ ZNV

Život přináší situace, které nejsou vždy zcela příjemné nebo přešlapy, které ve vás mohou ukotvit strach pokoušet se o cokoliv dál.

Je na místě si uvědomit, co nám tyto situace měly odkrýt a ukázat, protože vše, co se ve vašem životě odehraje, vás posouvá směrem k vašemu cíli.

Teď se nad tím zamyslete. Toto prohlášení de facto říká, že všechno bez výjimky vás posouvá k uskutečnění vašich snů.

Stane-li se ve vašem životě něco, co vám připadá jako špatné, uvědomte si, že k tomu došlo, aby vás to posunulo kupředu, i když to tak možná zrovna nevidíte a necítíte.

Zkušenosti z mého osobního života

Pracovala jsem v zaměstnání, které mě trápilo, a já myslela, že nemohu odejít a tak odešla moje mamka do nebe a já své zaměstnání ze dne na den opustila. Splnila jsem si sen a začala jsem pracovat jako terapeut.

Nevýhoda celé té tragické události byla, že mi odešel nejlepší přítel. Výhoda, kterou jsem odchodem mé drahé přítelkyně získala, byla, že jsem opustila své přesvědčení „nemohu“ a začala jsem dělat to, co chci!

————————————————————————————————————————————————————————————————————————————–

Další má zkušenost může v druhých evokovat, že musím být úplně blbá a příslovím „nevstoupíš dvakrát do jedné řeky“ jsem se fakt neřídila, ale ruku na srdce, kolik z nás se jim doopravdy řídí? Takže po smrti mé mamky jsem začala opět společně žít s mým exmanželem, i přesto, že náš předchozí společný život byl jak na houpačce. Dokonce máme spolu i druhé dítě, ale již v těhotenství se má vize ráje rozplynula a já si řekla, co teď?

Můžu fňukat anebo tvořit. Já zvolila druhou možnost v tom špatném nalézt to dobré. V hlavě se mi zrodil nápad předávat své zkušenosti dál a školit nové kolegy anebo jen podpořit ty, co se hledají – především ty, kteří mají potřebu svůj život změnit.  Celé těhotenství s břichem v klíně jsem sepisovala projekt a získala jsem pro něj i akreditaci. Toto mé třetí dítě nese název Terapeut Psycho-Energetické Transformace.

Mohla bych svého bývalého muže nenávidět za to, že mi zničil můj sen úplné rodiny a rodinného krbu, ale proč když mi svým přístupem pomohl vytvořit tak úžasný projekt, který mi dal možnost setkávat se se skvělými lidmi a plnit si své sny.

Opět jsem si nalezla v tom špatném to dobré a jedu z vesela dál.

————————————————————————————————————————————————————————————————————————————–

První covidová izolace mi pomohla vytvořit nový web a druhý nouzový stav mě nakopl rozjet online tréninky se stávajícími studenty, kterým za to děkuji, neboť online byl pro mě těžko překročitelná hranice.

Tajemství mého života obsahuje tři písmena ZNV

„Z NEVÝHODY VÝHODA“

Ano ve všem špatném, nepříjemném a negativním vždy hledám, co mi to přineslo nebo přinese dobrého, jaké možnosti, poznatky a novoty se mi nabízí.

Často od lidí slýchávám:

  • Ztratila jsem mnoho času
  • Neměla jsem se tolik stresovat
  • Neměla jsem v té práci zůstávat
  • Nemohu od něj odejít

Mám za to, že mnoho jich jen nevidí své možnosti a příležitosti, které jim jejich mizerná situace nabízí.

Schválně vzpomeňte si na cokoli, co pro vás bylo nebo je negativní a rozpomeňte se anebo nalezněte to, co vám to přineslo nebo může přinést.

S úctou k Vám Bára

 

Komentáře

Přidat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Vaše osobní údaje budou použity pouze pro účely zpracování tohoto komentáře. Zásady zpracování osobních údajů