E-kniha

Poklady duše

Otevři své srdce odvaze a lásce

Má přítelkyně a skvělá terapeutka Mgr. Blanka Demčáková, která je autorkou mnoha článků v časopise REGENA vytvořila souhrn toho nejlepšího a ověřeného z její praxe, knihu pro pomoc na cestě životem, k pochopení jeho smyslu, k vnitřnímu naplnění i k pohlazení srdce POKLADY DUŠE.

Tato e-kniha je  skvělou inspirací na Vaši cestu životem.

Poklady duše

V životě každého člověka přijde chvíle, kdy si uvědomí, že by se rád cítil jinak a že potřebuje něco změnit. Když se právě rodí něco nového, tak určitě tušíme, že už nic nebude stejné, jako dřív. Každá změna totiž přináší i příležitosti pro naši hlubokou osobní proměnu. Zrod našeho nového postoje vyžaduje čas a důvěru v sebe i v život.

Nastal čas hodnot! Tato křehká, "devítiměsíční" doba korony, nám dala možnost jít ještě blíž k sobě samému. To, jak jsme žili doposud, tj. možná více rozumově, poživačně a hmotně, už teď nestačí - pouze jednostranný přístup, technický pokrok a inteligence nejsou pokrokem pro našeho Ducha. Síla působení a tlak na vyváženost v nás sílí. Kéž by nám k uvědomění stačila korona, , abychom začali více zvelebovat naši Duši. Jak zvládat náš každodenní život s nadhledem, vnitřním klidem, vyrovnaností a nezávisle.

Elektronická kniha má 200 stran, obsahuje 53 článků a vznikla v průběhu 5-ti let v období 2015-2020, je psaná formou tematických úvah, kterými Vás postupně provedu.

Na konci každého tématu najdete motivační otázky pro sebezpytování.

Lze s ní pracovat třeba i tímto způsobem: na začátku každého nového týdne si přečtěte jeden článek a následně se s ním zabývejte ve svém nitru - pokuste se s daným tématem v průběhu týdne ladit, zkoumat, přemýšlejte a zkuste se dostat více do hloubky. Vnímejte, co v danou chvíli prožíváte, co nového se objevuje i to, co si přitahujete do svého života. Zároveň se tím obnovuje naše životaschopnost, protože veškerý náš úspěch a naše štěstí jsou výsledkem toho, co už jsme prožili uvnitř sebe. Rebel v nás, nás vyzývá, abychom byli odvážní a převzali odpovědnost za to, kdo jsme a naučili se žít svou vlastní pravdu.

Věřím, že v této knize najdete tu správnou podporu pro svůj život a podaří se Vám objevit poklady i mezi řádky…

V případě jakýchkoliv dotazů jsem Vám plně k dispozici - neváhejte se na mě kdykoliv obrátit, ať už přímo při čtení nebo při prožívání na to navazujících zkušeností 🙂

Srdečně zdraví a nádherný adventní čas přeje Blanka z Avasy

Co říkají zákazníci

Děkuji za skvělé shrnutí poznatků o energetickém systému. Vřele doporučuji všem. Příjemná a ucelená ekniha.
Lenka J.01. 05. 2020
Velmi se zajímám o to, jak pracuje náš energetický systém a moc děkuji za to, že jste tak skvěle skloubila informace, které jsem tak dlouho hledala. Ještě jednou díky. P.S. myslím, že tato ekniha má vyšší hodnotu, než za kterou ji nabízíte
Helena S.18. 05. 2020
Přehledná kniha o meridiánech, doplněná o alternativní medicínu. Děkuji
Oldřich K.
Ekniha je uceleným souborem toho, co člověk hledá napříč celým internetem. Skvělé, podařilo se vám dát dohromady informace, které jen tak, leckde člověk nenalezne.
Simona K.

Objednejte si E-knihu ještě dnes